Panie i Panowie. Przystępujemy do 18 kolejki już jako oficjalny lider tabeli. Nie musimy patrzeć na nikogo. Wychodzimy, zgarniamy 3 punkty i dystansujemy się od reszty
Czułem że zarówno Jagiellonia jak i Korona w drugiej części sezonu odpadną, za krótką mają ławkę rezerwowych w odróżnieniu od nas. W pierwszym sezonie Skorży mieliśmy naprawdę dobrych zmienników i teraz też takowych mamy. Czuję, że jeszcze w niejednym meczu wywalczą nam punkty.