Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8983
Stary 08.03.2011, 20:12
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Wieszczycki bardzo dobrze skomentował. Karny był zupełnie niezgodny z duchem gry. Za takie rzeczy 11-ek się po prostu nie dyktuje...
Równie dobrze można dyktować karne za każdą rękę, czy za każde przepychanie się w polu karnym.
Umiejętność respektowania ducha gry odróżnia dobrych sędziów od tych przeciętnych, którzy jak aptekarze stosują przepisy co do joty.
Nie zmienia to jednak faktu, że z formalnego punktu widzenia decyzja arbitra jest poprawna.
Odpowiedz cytując