Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8966
Stary 08.03.2011, 19:46
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, bez jaj, za takie coś się karnych nie dyktuje. Jakie kurde kopnięcie?
Nie wolno zawodnika kopnąć. Nie ważne, czy mocno czy słabo, czy w tyłek czy w plecy. Nie trafiłeś w piłkę -> faul. Zrobiłeś to w polu karnym -> karny. Proste.
Odpowiedz cytując