Zwitter napisał(a):

|
Ludzie, bez jaj, za takie coś się karnych nie dyktuje. Jakie kurde kopnięcie?
|
Nie wolno zawodnika kopnąć. Nie ważne, czy mocno czy słabo, czy w tyłek czy w plecy. Nie trafiłeś w piłkę -> faul. Zrobiłeś to w polu karnym -> karny. Proste.