|
Ludzie, bez jaj, za takie coś się karnych nie dyktuje. Jakie kurde kopnięcie?
Teraz Jaga pewnie na fali strzeli jeszcze jedną i tyle mieliśmy lidera. No ale nie marudzę, tylko idę oglądać i kibicuje Śląskowi, chociaż taki wynik jak teraz jest, też nie jest zły.
|