Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8965
Stary 08.03.2011, 19:43
Ludzie, bez jaj, za takie coś się karnych nie dyktuje. Jakie kurde kopnięcie?

Teraz Jaga pewnie na fali strzeli jeszcze jedną i tyle mieliśmy lidera. No ale nie marudzę, tylko idę oglądać i kibicuje Śląskowi, chociaż taki wynik jak teraz jest, też nie jest zły.
Odpowiedz cytując