Przecież nie jest najgorzej się dostać na Kolną.. Jedzie się autobusem 112, z ronda grunwaldzkiego, jakieś 20 minut, a autobusy 112 jezdza co pol godziny.. Mozna wysiasc na przystanku obok autostrady i jest do przejscia z 15 minut na nogach pod sam ośrodek, lub jechac w weekend autobusem co jest na koncu rozkladu C, ktory jedzie praktycznie pod same drzwi.. Dla chcącego nic trudnego

Strona Kolnej:
www.kkk.krakow.pl