Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8952
Stary 08.03.2011, 19:15
Śląsk gra dużo lepiej i moim zdaniem nie przegra tego meczu jak będzie tak dalej. Jaga strasznie słabo, nie stworzyli sobie sytuacji. Świetny mecz Pepe, oby wygrali ten mecz to będziemy już pełnoprawnym liderem!!! ŚLĄSK! ŚLĄSK! WKS!!!
Odpowiedz cytując