Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
8952
08.03.2011, 19:15
Śląsk gra dużo lepiej i moim zdaniem nie przegra tego meczu jak będzie tak dalej. Jaga strasznie słabo, nie stworzyli sobie sytuacji. Świetny mecz Pepe, oby wygrali ten mecz to będziemy już pełnoprawnym liderem!!! ŚLĄSK! ŚLĄSK! WKS!!!
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14