Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DoggTS
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
8946
08.03.2011, 18:57
Kryniu
napisał(a):
Nie oglądam meczu. Może mi ktoś w skrócie napisać jak sobie radzi Śląsk z Jagą po pierwszej połowie.
zobacz
tu
jak graja
DoggTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DoggTS
Znajdź inne posty napisane przez DoggTS