gypsy napisał(a):

|
A nie będą później prowadzili osobnej sprzedaży? Szczerze mówiąc, mieszkam w Bielsku i chętnie bym sie wybrała na ten mecz, ale nie widzę sensu kupowania tego biletu w pakiecie, skoro i tak na mecz TSP - Nieciecza się nie wybiorę...
|
a nie mozesz sprzedac pozniej tego biletu ?