Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 08.03.2011, 18:19
Cytat:
Jego ostatni mecz to kwintesencja gry w piłkę, mnóstwo strzałów na bramkę przeciwnika... nam trzeba napastnika do strzelania bramek.
Nie lubię Legii, ale Hubnik im się udał... to jest napastnik
chyba tylko tacy eksperci jak Ty uważają, że tylko napastnik ma strzelać
sorry, ale .......isz chłopie głupoty, oglądnij sobie mecze z Podbeskidziem, gdy nie było Genkowa i zobacz, ile wariantów gry nam wtedy odpadło

a potem zamilcz, bo to, że Genkow ma umiejętności czysto piłkarskie, to widać (rusz dupę na trening, zamiast siedzieć przed komputerem i wypisywać takie .......ety) - to kiedy zacznie trafiać, to tylko kwestia czasu

mnie to np w ogóle nie martwi, byle Wisła wygrywała...
Odpowiedz cytując