Cytat:
Jego ostatni mecz to kwintesencja gry w piłkę, mnóstwo strzałów na bramkę przeciwnika... nam trzeba napastnika do strzelania bramek.
Nie lubię Legii, ale Hubnik im się udał... to jest napastnik
|
chyba tylko tacy eksperci jak Ty uważają, że tylko napastnik ma strzelać

sorry, ale .......isz chłopie głupoty, oglądnij sobie mecze z Podbeskidziem, gdy nie było Genkowa i zobacz, ile wariantów gry nam wtedy odpadło
a potem zamilcz, bo to, że Genkow ma umiejętności czysto piłkarskie, to widać (rusz dupę na trening, zamiast siedzieć przed komputerem i wypisywać takie .......ety) - to kiedy zacznie trafiać, to tylko kwestia czasu
mnie to np w ogóle nie martwi, byle Wisła wygrywała...