Temat
:
Książki - ktoś je jeszcze czyta?!
Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
344
08.03.2011, 17:55
Dla wszystkich którzy lubią włoską kuchnię włoską (a przy okazji kawał fajnej literatury) polecam dwie książki Dario Castagno:
- Za dużo słońca w Toskanii
- Osteria w Chianti
R E W E L A C J A
salek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do salek
Znajdź inne posty napisane przez salek