Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 08.03.2011, 16:14
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
Graliśmy z Widzewem jaki był wynik bo chyba zapomniałem pooglądać mecz
Ty naprawde nie wiesz o co chodzi ? Czy poprostu nie wiesz co pisac skoro czepiasz sie 'literowek' ?
Ostatnio edytowane przez mic : 08.03.2011 o godz. 16:18.
Odpowiedz cytując