Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 08.03.2011, 16:12
zim zum napisał(a):Wyświetl post
a co Melikson już jest gwiazdą ligi ? w parze z Dżalamidze ?

Gratuluje poczucia humoru, a ten drugi to kto bo ja o nim nic nie pisałem. Czasami wypadało obejrzeć mecz Wisły na trzeźwo albo w ogóle go obejrzeć... zresztą co mam się z tobą klucić ewidtenie przekonywałeś mnie że Maor to słabiutki grajek bo nikt go wcześniej nie kupił i nie grał w reprezentacji która jest jeszcze słabsza od polskiej. Tak pisałeś. I tyle w temacie.
Zresztą mam wrażenie że ty byś się cieszył gdyby Melikson grał słabo... tyle dobrych zagrań co Maor pokazał w tych 3 meczach to nasze ligowe "gwiazdy" muszą grać cały sezon aby wyrobić tą normę.

Cytat:
Uważam, że Rios ma jeden główny problem. Nie jest ani napastnikiem, ani skrzydłowym i dlatego nie dostaje szans w meczach.
Może Rios to w ogóle nie jest piłkarzem ?
Ostatnio edytowane przez westersyl : 08.03.2011 o godz. 16:26.
Odpowiedz cytując