Gratuluje poczucia humoru, a ten drugi to kto bo ja o nim nic nie pisałem. Czasami wypadało obejrzeć mecz Wisły na trzeźwo albo w ogóle go obejrzeć... zresztą co mam się z tobą klucić ewidtenie przekonywałeś mnie że Maor to słabiutki grajek bo nikt go wcześniej nie kupił i nie grał w reprezentacji która jest jeszcze słabsza od polskiej. Tak pisałeś. I tyle w temacie.
Zresztą mam wrażenie że ty byś się cieszył gdyby Melikson grał słabo... tyle dobrych zagrań co Maor pokazał w tych 3 meczach to nasze ligowe "gwiazdy" muszą grać cały sezon aby wyrobić tą normę.
Cytat:
|
Uważam, że Rios ma jeden główny problem. Nie jest ani napastnikiem, ani skrzydłowym i dlatego nie dostaje szans w meczach.
|
Może Rios to w ogóle nie jest piłkarzem ?