Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.03.2011, 16:09
zielak14 napisał(a):Wyświetl post
jak dla mnie Genkov zagrał dobry mecz z Arką... potrafi wygrac pojedynek główkowy, zastawić się przytrzymać płkę i odegrać... to wszystko było widać w meczu z arką... z Widzewem zagrał słabiej... ale dajmy mu czas... on uczy się gry na jednego napastnika kiedy to on musi do każdej piłki biegać i walczyć... w tamtej rundzie strzelił 11 bramek w 13 meczach ale grał na dwóch atakujących... cierpliwości...

Graliśmy z Widzewem jaki był wynik bo chyba zapomniałem pooglądać mecz
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując