Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.03.2011, 15:55
skeba napisał(a):Wyświetl post
Westersyl - Skeba jak coś, naucz się przepisywać nicki. Ja oglądałem spotkania i rozumiem, gdyby Genkov coś pożytecznego robił w tych spotkaniach, proszę wymień mi jakieś pozytywy z jego dotychczasowych spotkań w lidze. Z tych 2 meczy
jak dla mnie Genkov zagrał dobry mecz z Arką... potrafi wygrac pojedynek główkowy, zastawić się przytrzymać płkę i odegrać... to wszystko było widać w meczu z arką... z Widzewem zagrał słabiej... ale dajmy mu czas... on uczy się gry na jednego napastnika kiedy to on musi do każdej piłki biegać i walczyć... w tamtej rundzie strzelił 11 bramek w 13 meczach ale grał na dwóch atakujących... cierpliwości...
Odpowiedz cytując