Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.03.2011, 15:51
Westersyl - Skeba jak coś, naucz się przepisywać nicki. Ja oglądałem spotkania i rozumiem, gdyby Genkov coś pożytecznego robił w tych spotkaniach, proszę wymień mi jakieś pozytywy z jego dotychczasowych spotkań w lidze. Z tych 2 meczy

Cytat:
Nie jest ani napastnikiem, ani skrzydłowym i dlatego nie dostaje szans w meczach.
Jak ty wywnioskowales to na podstawie dotychczasowych jego spotkan to szacunek - tyle sie nagral w naszej lidze, ze hoho
Ostatnio edytowane przez skeba : 08.03.2011 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując