Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 08.03.2011, 15:42
Cytat:
Rios pokaże się dobrze na treningach to z pewnością dostanie szanse od Roberta.
Dziś się dobrze pokazał, zobaczymy czy dostanie chociaż 25 minut.

Cytat:
no to się zacznie. Rios strzelił II garniturowi Wisły 2 bramki
Nasz gwiazdor Tsvetan nawet tam nie ustrzelił bramki...

Ale myslę, że na Riosie jest już kreska postawiona. A moim zdaniem powinien dostać szansę. Jirsak dostawał szansę, chociaż przez większość spotkań, w których wystąpił - prezentował się słabo, a niedawno pokazał próbkę swoich umiejętności.
A taki Rios, który by czasami grał - mógłby wzmocnić rywalizację w napadzie, bo Genkov za nic nie robienie będzie w pierwszej 11, bo my nominalnych napastników nie mamy...
Nie liczę Zurawskiego - bo on już prezentuje poziom I ligowy. Małecki to skrzydlowy, a Boguski kontuzja

Cytat:
tyle, że Genkow jeszcze slabego meczu nie zagral
Jego ostatni mecz to kwintesencja gry w piłkę, mnóstwo strzałów na bramkę przeciwnika... nam trzeba napastnika do strzelania bramek.
Nie lubię Legii, ale Hubnik im się udał... to jest napastnik
Ostatnio edytowane przez skeba : 08.03.2011 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując