czy ktoś zna składy z tej gierki ?
skeba napisał(a):
|
Posadził Gargule za slaby mecz, Chaveza również - to niech Genkov usiądzie chociaż na 1 mecz
|
Gargułe posadził bo miał mecz ostatniej szansy,jest w klubie o wiele dłużej aniżeli Tsvetan.
Chavez usiadł nie za to ze był najlepszy z Podbeskidziem,ale dlatego ze w meczu z Ruchem nie pasował do koncepcji trenera.
Jeśli juz nawet miałby posadzic Bułgara, to ja naprawde wole oglądać katowanie Genkova niż paralityka Żurawskiego.