Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 08.03.2011, 15:31
czy ktoś zna składy z tej gierki ?

skeba napisał(a):
Posadził Gargule za slaby mecz, Chaveza również - to niech Genkov usiądzie chociaż na 1 mecz
Gargułe posadził bo miał mecz ostatniej szansy,jest w klubie o wiele dłużej aniżeli Tsvetan.
Chavez usiadł nie za to ze był najlepszy z Podbeskidziem,ale dlatego ze w meczu z Ruchem nie pasował do koncepcji trenera.
Jeśli juz nawet miałby posadzic Bułgara, to ja naprawde wole oglądać katowanie Genkova niż paralityka Żurawskiego.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując