Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 08.03.2011, 15:21
No to się zacznie. Rios strzelił II garniturowi Wisły 2 bramki. Do Barcelony go...

Jak ktoś pisze, że Jaliens dobrze grał z Ruchem to proszę udać się do okulisty.
Jaliens zawalił 2 mecz o coś (PP z Podbeskidziem i teraz z Ruchem).
W pierwszym meczu ligowym grał bardzo dobrze.


Do tego ile bramek zawalił w sparingach? Dla mnie cos z nim jest nie tak.
Ostatnio edytowane przez prezes85 : 08.03.2011 o godz. 15:24.
Odpowiedz cytując