joshi napisał(a):

Jan Tomaszewski:
"Czy piłkarz Jagi niejaki Hermes, który grał w meczach z Lechią i Bełchatowem, to ten sam, którego PZPN zdyskwalifikował na rok za korupcję? Jeśli to on, to kiedy zmieniono przepis o tym, że od wyroku WD można się odwołać, ale dopóki procedura apelacyjna trwa, decyzja dyskwalifikacji obowiązuje, bowiem objęta jest klauzulą natychmiastowej wykonalności?"
pytanie do kogoś kto zna się na przepisach pzpn, czy to co napisał J.T. to prawda (bo jakoś nie jestem do tego przekonany)? Czy Hermes może grać czy nie, a jeśli nie to czy w związku z tym mecze w których wystąpił powinny być zamienione na walkowery dla Lechii i Bełchatowa?
link do artykułu, w którym poruszana jest też kwestia wypowiedzi piechniczka
http://www.polskatimes.pl/blogi/3770...czka,id,t.html
|
Mimo niekorzystnej decyzji organu futbolowej centrali rutynowany pomocnik pozostanie jagiellończykiem.
-
Hermes może nadal grać u nas, bo decyzja nie ma rygoru natychmiastowej wykonalności - tłumaczy rzeczniczka Jagiellonii Agnieszka Syczewska. Poza tym możemy się odwołać od tego i zapewne to uczynimy - dodaje.
Jaga może w terminie 14 dni od daty doręczenia decyzji wydziału złożyć odwołanie do Związkowego Trybunału Piłkarskiego PZPN. Do momentu uprawomocnienia decyzji Hermes będzie nadal w kadrze żółto-czerwonych, która obecnie przebywa na obozie w Turcji.
W wypadku uprawomocnienia się decyzji o dyskwalifikacji umowa Jagi z Hermesem zostanie rozwiązana.
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...onia/798494445