Wyświetl pojedynczy post
m_misiek
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.03.2011, 14:38
Irish Pub na stolarskiej, ale tam tanio nie jest niestety


PelsonTSW napisał(a):Wyświetl post
Mam zamiar wybrać się na dzisiejszy mecz Barcelona-Arsenal.Jaki pub polecacie w okolicach rynku tj.stosunkowo tanie piwo i fajna atmosfera?
Odpowiedz cytując