Temat
:
Transmisja meczu w barze?
Wyświetl pojedynczy post
m_misiek
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: Prokocim
Offline
#
21
08.03.2011, 14:38
Irish Pub na stolarskiej, ale tam tanio nie jest niestety
PelsonTSW
napisał(a):
Mam zamiar wybrać się na dzisiejszy mecz Barcelona-Arsenal.Jaki pub polecacie w okolicach rynku tj.stosunkowo tanie piwo i fajna atmosfera?
m_misiek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do m_misiek
Znajdź inne posty napisane przez m_misiek