Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.03.2011, 14:18
emj10 - Daj spokoj Beda sie Wislacy rejestrowac u Nas na forum ? Bez przesady Faktem jest ze nasze forum cytowane jest chyba najczesciej, ale tutaj tez te dziennikarskie scierwojady bywaja i czasami cos zacytuja.

Kazdy dobrze wie ze GW to g*wno.

Kiedys i tutaj zapewne pojawi sie odpowiedni temat... oby nie.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 08.03.2011 o godz. 14:20.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując