emj10 - Daj spokoj

Beda sie Wislacy rejestrowac u Nas na forum ? Bez przesady

Faktem jest ze nasze forum cytowane jest chyba najczesciej, ale tutaj tez te dziennikarskie scierwojady bywaja i czasami cos zacytuja.
Kazdy dobrze wie ze GW to g*wno.
Kiedys i tutaj zapewne pojawi sie odpowiedni temat... oby nie.