Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mr. X
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8937
Stary 08.03.2011, 13:39
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Z tego co słyszałem to wydaje mi się że ma w umowie o wypożyczeniu zakaz gry ze Śląskiem.
Owszem, ma w kontrakcie taki zapis ale również w meczu z GKSem otrzymał 4. żółtą kartkę więc tak czy siak by nie zagrał.

Odpowiedz cytując