Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mr. X
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Białystok
Offline
#
8937
08.03.2011, 13:39
Angmir
napisał(a):
Z tego co słyszałem to wydaje mi się że ma w umowie o wypożyczeniu zakaz gry ze Śląskiem.
Owszem, ma w kontrakcie taki zapis ale również w meczu z GKSem otrzymał 4. żółtą kartkę więc tak czy siak by nie zagrał.
Mr. X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mr. X
Znajdź inne posty napisane przez Mr. X