Temat
:
Transmisja meczu w barze?
Wyświetl pojedynczy post
PelsonTSW
Member
Od: 08.2008
Offline
#
14
08.03.2011, 13:37
Mam zamiar wybrać się na dzisiejszy mecz Barcelona-Arsenal.Jaki pub polecacie w okolicach rynku tj.stosunkowo tanie piwo i fajna atmosfera?
PelsonTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PelsonTSW
Znajdź inne posty napisane przez PelsonTSW