|
Nie łudźmy się, że media w trosce o Małeckiego urządzają na niego taką nagonkę.Chodzi o to, że grajac coraz lepiej jest jasnym punktem w ....Wiśle Kraków, która znowu (niestety dla warszawskich lub proamikowych pismaków i dziennikarzy) ma realne szanse na MP, które oni zarezerwowali juz dla kogoś innego. Dlatego trwają te różnego rodzaju połajanki i "dobre rady". Czy ktos skomentował lub opublikował jak odzywaja się do przeciwników gracze innych klubów kiedy skaczą sobie do oczu ? (nieraz to widać w powtórkach w TV jakimi wiąchami sypią). A tu cała afera zaczęła się po "A kim ty k.. jesteś" Małeckiego.
Wiadomo, ze musi on teraz ze zwiększoną czujnością uważać by nie dawać im pozywki ale polowanie na niego trwa. A, ze jest młody to testyją mu psychikę. Moze się załamie lub wyskoczy z czymś. A oni juz z aparatem na niego czekają. Wiśle zaś ułamie sie mocny ząb.
|