Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 08.03.2011, 12:08
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Taaa taa Jirsak od 1 minuty , pamietacie mecz z Legia ? tez dobrze zagral a potem na nastepny tydzien nie bylo go na boisku , a byl.

Jesli Sivakow bedzie gral lipe to Jirsak wejdzie w drugiej polowie , jeden dobry wystep i odrazu pierwsza 11 boze...
Taki Genkow, Jaliens czy Siwakow mieli 0(słownie:zero) meczów w Wiśle i praktycznie żadnego zgrania a od razu weszli do 1 jedenastki. Nigdzie na zachodzie się tak nie robi, a przecież Maaskant to trener z zachodu, nie ?

Co do Siwakowa, po pierwszym meczu było ponoć dobrze, po drugim mimo, że zagrał na podobnym poziomie jest źle. Zdecydujcie się fachowcy bo zmieniacie zdanie jak baba podczas okresu.
Genkov, 2 mecze, 0 strzalow...po Riosie sie jeździ, bo bramek nie strzelał, a Genkov strzalu póki co nie oddał, ile jeszcze meczów to potrwa? w sensie ile razy jeszcze wyjdzie w 1 składzie.

Zobaczymy czy w najbliższym meczu Maaskant wyciągnie wnioski z poprzednich, czy jednak znowu zagra podpora defensywy jaliens, świetny rozgrywający Siwakow, superstrzelec Genkov a Wilk znów usiądzie na ławce, bo....sam już nie wiem dlaczego
Odpowiedz cytując