Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9718
Stary 08.03.2011, 11:07
Napisałem już raz i powtórzę, bo widać że nie dociera. To całe pouczanie Małeckiego jest żałosne. Chłopak jest naprawdę poukładany jak na piłkarza w tym wieku, a nietrudno, żeby przy takich zarobkach przysłowiowa palma odbiła. Nie, to nie Patryk urządzał nielegalne wyścigi ulicami Krakowa, to nie on ma hazardowe długi ani nie on łazi co drugi dzień nawalony.

Taki boiskowy drwal jak Borysiuk robi za grzecznego chłopca, mimo że swoim zbydlęceniem praktycznie złamał karierę Boguskiemu (a nie powiedział pewnie ostatniego słowa), ale to Małecki jest "boiskowym chamem".

Ma trudny charakter, jest mocno konfrontacyjny, ale to właśnie sprawia, że jest tak dobrym (jak na nasze warunki) piłkarzem. Z czasem pewnie się uspokoi, ale trzeba mieć świadomość, że on ma 22 lata.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.03.2011 o godz. 11:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując