rozarian napisał(a):

|
Wy o niebie,a ja o chlebie.Żadnych spisków warszawki nie tropię,i nie o tym pisałem.Pozostańmy przy swoich zdaniach.
|
Dobrze to ujales, bo faktycznie czesc osob chyba nie zrozumiala co masz na mysli. Ja od siebie dodam ze mialem podobne do Ciebie odczucie w stosunku do Pana Smokowskiego. Wogole ostatnio Panowie z C+ zaczeli bardzo "gwiazdorzyc" i zdarza im sie czasami wyjsc poza etyke dziennikarska. Co nie zmiena faktu ze program byl bardzo fajny, Patryk dzielnie sie spisal i generalnie poza tym jednym zgrzytem (w moim odczuciu) wszystko inne bylo ok.