Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9717
Stary 08.03.2011, 10:50
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Wy o niebie,a ja o chlebie.Żadnych spisków warszawki nie tropię,i nie o tym pisałem.Pozostańmy przy swoich zdaniach.

Dobrze to ujales, bo faktycznie czesc osob chyba nie zrozumiala co masz na mysli. Ja od siebie dodam ze mialem podobne do Ciebie odczucie w stosunku do Pana Smokowskiego. Wogole ostatnio Panowie z C+ zaczeli bardzo "gwiazdorzyc" i zdarza im sie czasami wyjsc poza etyke dziennikarska. Co nie zmiena faktu ze program byl bardzo fajny, Patryk dzielnie sie spisal i generalnie poza tym jednym zgrzytem (w moim odczuciu) wszystko inne bylo ok.
Odpowiedz cytując