To jest po prostu Kurest*o korporacyjne
kasa kasa kasa nakład i ciągniecie pały przełożonemu by się dopchać wyżej mniejsza o prawdę mniejsza o całą resztę.....cyfry się liczą i jeb+ć to czy odzwierciedlają prawdę i rzeczywistość.
Pytanie brzmi czy to wina gazet że kreują taki błędny obraz rzeczywistości czy zidiociałego społeczeństwa które wszystko łyka bez zastanowienia

Ale to chyba rozmowa na inny temat uważam za słuszne podjęcie całopolskiego bojkotu tej korporacji przez środowiska kibicowskie.