Wyświetl pojedynczy post
Kodipar1906
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1962
Stary 08.03.2011, 10:36
To jest po prostu Kurest*o korporacyjne
kasa kasa kasa nakład i ciągniecie pały przełożonemu by się dopchać wyżej mniejsza o prawdę mniejsza o całą resztę.....cyfry się liczą i jeb+ć to czy odzwierciedlają prawdę i rzeczywistość.


Pytanie brzmi czy to wina gazet że kreują taki błędny obraz rzeczywistości czy zidiociałego społeczeństwa które wszystko łyka bez zastanowienia
Ale to chyba rozmowa na inny temat uważam za słuszne podjęcie całopolskiego bojkotu tej korporacji przez środowiska kibicowskie.
Odpowiedz cytując