Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1960
Stary 08.03.2011, 10:23
GóWno Prawda, a jak skomentujesz to, że wasz wódz Michnik używał swego czasu wulgrnych słów w programie Kuby Wojewódzkiego? Może takie pytanie zadacie na łamach tego swojego badziewia?
Myślę, że te przekleństwa ''usłyszało'' trochę więcej osób niż mieści cały stadion Legii. Co za hipokryzja, że aż się w pale nie mieści.
Odpowiedz cytując