|
Takie gdybanie co by bylo gdyby.... Sam Patryk ostatnimi czasy mowi ze ma za zadanie schodzic do srodka co ulatwia mu strzelanie bramek i mu to odpowiada. W dodatku przy Jego umiejetnosciach stwarza dzieki temu przewage i moze zagrywac pilki prostopadle. Uwazam ze jesli dotra sie z Genkovem to bedzie bardzo dobra dla Nas sprawa. Genkov bedzie mial wiecej pilek a Patryk bedzie wychodzil na pozycje do zgrywanych przez Genkova pilek glowa.
Co do meczu z Widzewem.... juz sa glosy zeby Jirsak gral w pierwszej 11. O ile pamietam poodbne glosy byly po meczu z Legia i w nastepnym spotkaniu juz tak nie blyszczal. Wedlug mnie sklad powinien byc niezmieniony a Tomas niech wejdzie jeszcze w dwoch meczach, zrobi roznice i wtedy mozna go smialo wstawic do pierwszego skladu.
|