Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1958
Stary 08.03.2011, 10:11
Szmata Wyborcza znowu atakuje :

"Chcieliśmy w poniedziałek porozmawiać z prezesem Legii Pawłem Kosmalą, autorem kompromisu z SKLW. Ponieważ do rozmowy nie doszło, a w oświadczeniu klubu nie ma odpowiedzi na nasze pytania, pytamy na łamach. "

1. Jak klub zareaguje na płynące z tej trybuny wielokrotnie powtarzające się, zorganizowane wulgaryzmy, zwłaszcza że napomnienia spikera nie przynoszą efektu, a Legia zajmuje niechlubne miejsce na podium klubów najczęściej karanych za swoich kiboli?

2. Jak to możliwe, że w pierwszej połowie race zapłonęły na koronie stadionu, na którą nie ma wstępu nikt poza pracownikami klubu?

3. Jak klub skomentuje kierowanie tzw. dopingiem przez chuligana, który po haniebnym wybryku po śmierci Jana Wejherta miała, według członka zarządu Legii, już nigdy nie wejść na stadion? Czy władze klubu znają internetowy film propagujący kibolstwo, którego jednym z głównych bohaterów jest ów zapiewajło, frontman SKLW? Jak skomentują liczne sceny, w których widać, jak wulgarnie grozi innym kibicom, stojąc w gnieździe wyposażonym w sprzęt nagłaśniający zainstalowany za zgodą klubu?

4. Jak klub skomentuje słowa trenera Skorży, który na oficjalnej konferencji prasowej z uśmiechem dziękował kibicom [chuliganom odpalającym race] za przerwanie meczu, dzięki czemu piłkarze mogli odpocząć?

5. Jak klub skomentuje zachowanie piłkarzy, którzy fetowali zwycięstwo, tańcząc przed trybuną ryczącą "Polonia zawsze k...ą jest"?

Zenujacy poziom jak zwykle. Przyczepia sie do wszystkiego i wszystkich. To jak widac gruba akcja na caly swiatek kibicowski. Przed Euro chcieliby zniszczyc wiele, ale nie uda im sie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując