|
Nie zauważyłem nic takiego jakby chcieli wjechać na Patryka bo chcą mu zrobić na złość czy coś takiego. Pochwalili go, troszkę zjechali i tak powinno być. Patryk gra bardzo dobrze ale jeszcze wiele może poprawić. Moje zdanie jest takie że Patryk jest typem zawodnika którego nie można przesadnie chwalić bo może mieć to negatywny wpływ na jego formę.
Nikt szczerzej o tym nie dyskutował dlatego napiszę jeszcze raz, według mnie plotki jakoby w sprawie Małego miał interweniować sam właściciel są prawdziwe. Przypominam że chodzi o to, że odmówił gry w sparingu i miałby być sprzedany przy pierwszej lepszej okazji. Świadczą o tym słowa Małego który wypowiadał się w stylu: "Jeśli pan Cupiał pozwoli mi...."
Także miejmy nadzieję że Patryk nic nam nie wywinie i uda się przekonać właściciela żeby Mały został przynajmniej na puchary.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 08.03.2011 o godz. 10:11.
|