Od niektórych osób na tym forum można się dowiedzieć o wiele więcej z rozmowy Małeckiego, niż faktycznie ona zawierała

niektórzy naprawdę wszędzie widzą warszawskie spiski, dziennikarskie podjazdy itp. Dajcie na luz, obejrzyjcie raz program na luzie, a nie spięci i szukający spisków.