|
Moim zdaniem Patryk Małecki bardzo fajnie wypowiadał się. Myślałem, że będzie dużo gorzej. Jednak jest to myślący facet. Pamiętajmy o tym, iż on ma dopiero 22 lata, a już wygrał nam 2 z 2 meczów w tej rundzie. Za piękne mijanki Meliksona nie dostajemy bramek. To Patryk nam wywalczył te 2 zwycięstwa.
Przed rundą uważałem, iż trzeba by się go pozbyć bo robi dziadostwo w szatni i na boisku. Teraz widzę, że może się zmienić jak choćby Grosicki.
|