Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9711
Stary 08.03.2011, 09:17
Ja jebie... Gdybym nie oglądał programu z Małym a przeczytał te posty to podejrzewam, że już znienawidziłbym Canal plus i wszystkie śmieszne postaci "z fotki" związane z tą stacją. Problem w tym, że oglądałem a to co czytam na tym forum sprawia, że zastanawiam się czy to ja jestem tu nienormalny czy większość piszących...

Sorry, ale jeśli w życiu codziennym tak analizujecie i interpretujecie otwartą konwersację, to niestety ale mam wrażenie, że większość z Was to jacyś fobicy maniakalni

Owszem, był to trochę inny program aniżeli wydanie z arielkiem b, ale nie przesadzajmy. Celem tego programu nie jest zadawanie tylko łatwych , banalnych i wygodnych pytań, bo wtedy słyszelibyśmy non stop to samo bez względu na zaproszonych gości. Mały może i był na początku spięty, ale to raczej normalne, gdy jesteś w nowym miejscu a 4 gości wpatruje się w Ciebie oczekując na odpowiedź.
Ogólnie uważam, że Mały zaprezentował się bardzo dobrze.

pozdrawiam
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując