Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 08.03.2011, 08:39
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Sam jesteś panie bzdura. Małecki to urodzony napastnik i wielokrotnie powtarzał, że w ataku najlepiej się czuje. Kto wie ile bramek byśmy strzelili gdyby ciągle grał na "szpicy" ? Może zamiast nerwowej końcówki w meczu z Arką mielibyśmy gola dużo wcześniej?
nie wyrywaj wypowiedzi z kontekstu.
a on był taki że w ustawieniu na jednego środkowego napastnika Patryk traci wszystkie swoje walory, ponieważ musiał by walczyć o główki, odgrywać piłki i bez przerwy był by kryty przez dwóch obrońców i nie mógł by zrobić przewagi w pojedynku 1 na 1 jak w Gdyni czy przy dwóch bramkach w Krakowie.

wiec jak to napisales, kto wie czy wygrali byśmy chociaż jeden ten mecz gdyby Mały był na szpicy, panie bzdura.
Odpowiedz cytując