Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9705
Stary 07.03.2011, 22:47
Przy okazji kara dla arki za wulgarne okrzyki jest żenująca. 3 tysie to nic. Temperujemy zachowania rasistowskie ale pozwalamy, żeby rodaków opluwano i mieszano z błotem. Nie żebym rasistą był, czy jakimś wrogo nastawionym nacjonalistą ale arka, cracovia powinny boleśniej odczuć karę.

Choć śledzie dość boleśnie to odczuły jak im Mały bramkę strzelił.
Odpowiedz cytując