|
Przy okazji kara dla arki za wulgarne okrzyki jest żenująca. 3 tysie to nic. Temperujemy zachowania rasistowskie ale pozwalamy, żeby rodaków opluwano i mieszano z błotem. Nie żebym rasistą był, czy jakimś wrogo nastawionym nacjonalistą ale arka, cracovia powinny boleśniej odczuć karę.
Choć śledzie dość boleśnie to odczuły jak im Mały bramkę strzelił.
|