Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9703
Stary 07.03.2011, 22:36
A tam pitolicie - znajdźcie jakieś pozytywy. Ja Małego nie darzę jakąś szczególną atencją, ale akurat taki program nie jest dla niego całkiem zły, bo:
1. Napada się gremialnie zawsze albo totalne popychadła albo najlepszych. Patryk popychadłem nie jest - wniosek jasny.
2. Jak Ci wszyscy słodzą i opowiadają po przegranym meczu, że jesteś prze super-mega-hiper-zajebisty znaczy albo się nazywasz Messi albo coś jest nie w porządku i nikt Cie nie chce urazić bo to by było za proste.
3. W każdej krytyce jest jakieś ziarno prawdy. Że Mały nie jest doskonały to wiemy i my i on. Jeżeli ktoś Cię krytykuje i nawet w sposób przesadzony wytyka błędy masz szansę wyciągnąć wnioski i coś się dowiedzieć o sobie. A potem nad tym popracować - ergo staniesz się jeszcze lepszy. Jeżeli wszyscy Cię głaskają to co najwyżej możesz uwierzyć w swoją zajebistość. I w efekcie dostać w dupe 4:0.
4. Nikt kto się chociaż trochę na piłce zna w tej chwili nie zaryzykuje stwierdzenia, że Patryk źle gra (bo o tym wszyscy piszą/wiedzą, że ma świetny początek rundy). Skoro więc nikt z tym stwierdzeniem w studio nie polemizuje, więcej, temat gry Patryka nie jest poruszany - znaczy nie ma o czym dyskutować -> Małecki gra dobrze i to jest bezsporny fakt.
5. Skoro się nie dał sprowokować - jest opanowany. Udowodnił to po raz kolejny i sobie i wszystkim dookoła.

Plusów można jeszcze znaleźć kilka.
Mały jest silny Radę sobie da. Ostatnia rzecz, która mu jest potrzebna to tłum rozhisteryzowanych internautów.
Wystarczy "Patryk Małecki" z trybun. Dla niego to więcej warte niż miliard stron w Internecie.
Odpowiedz cytując