Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2439
Stary 07.03.2011, 22:36
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7959

Skoro nie ma już żadnego "kumatego" moderatora to może zamknąć w cholerę ten pokój? Ewentualnie zostawić na same informacje, bez możliwości komentowania. Przecież co się tam w ostatnich dniach dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi!
the end
Odpowiedz cytując