http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7959
Skoro nie ma już żadnego "kumatego" moderatora to może zamknąć w cholerę ten pokój? Ewentualnie zostawić na same informacje, bez możliwości komentowania. Przecież co się tam w ostatnich dniach dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi!