Wyświetl pojedynczy post
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9702
Stary 07.03.2011, 22:24
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Niestety nie widziałem programu, ale jeśli to prawda co mówicie, że dzienniarzyny ciagle Małemu szpile wbijali itd, to wystarczyłoby zapytać sie ich, kto wypracował 3 z 4 ostatnich bramek dla Wisły w tym roku.
Nie było wbijania szpilek, te brednie o jakiś szpicach ktoś sobie wymyślił, program składał się z wielu fragmentów: chwalono Patryka również za to że zaczyna się zmieniać, ale był oczywiście fragment gdzie chciano go wprowadzić w zakłopotanie - ale taka jest konwencja prowadzenia programu przez prowadzących, kto ogląda Twarowskiego i Smokowskiego ten wie. Był też fragment, który ewidentnie spodobał się Twarowskiemu kiedy Mały powiedział, że jego ulubionym klubem w UK jest West Ham.
Odpowiedz cytując