Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#608
Stary 07.03.2011, 22:21
PanPlamka napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie dziwne jest to, ze na terenie stadionu nie sprzedaje sie alkoholu. Tutaj w Anglii bylo by to nie do pomyslenia. Oferta gastronomiczna nie jest wcale tak ogromna, przynajmniej nie na West Ham, Arsenalu czy Wembley - hotdogi, hamburgery, "pizze" (takie nasze zapiekanki ale 2x mniejsze).
no tak ale co tu wiecej potrzebujesz jak anglicy jedza sam syf, jeszcze o frytkach wspomnij bo tych nie brakuje
Odpowiedz cytując