|
Borysiuk przecież oddał w tamtym meczu bardzo silny, bardzo celny i bardzo groźny strzał na naszą bramkę, który skończyłby się golem, gdyby przepisy gry w piłkę nożną nie uwzględniały posiadania bramkarza.
Nie wiem jak można oceniać pozytywnie grę defensywnego pomocnika jesli jego drużyna dostaje 4 gole w plecy...
|