Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9700
Stary 07.03.2011, 21:07
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
PS
Za to Borysiukowi niemal za przeproszeniem wylizali rowa w tym programie jesienią po porażce z nami 4-0 i jego badziewnej grze w tamtym meczu
Badziewnej grze?

Ja po tamtym programie dowiedziałem się, że Borysiuk był piłkarzem meczu Tak mu Wieszczycki w dupe wchodził, że stópek nie było widać...

Cieszę się że Silny nie dał się sprowokować i nie powiedział czegoś w stylu "weźcie się ode mnie od.......cie pedały. Kim wy ....a jesteście?". Ale też to jak poprowadzili ten program Smokowski i Twarowski nie powinno dziwić. W końcu w mediach od dawna pisze się o Małeckim głównie w ten sposób. A Borysiuk poza tym, że czasem komuś "przypadkiem" zafunduje długotrwałą kontuzję to taki grzeczny piłkarzyk jak Sadlok albo jakaś Kokoszka i z nim mogli sobie pogadać w studio tylko o jego piłkarskich "zaletach", bo temperować chłopaka nie trzeba jak Małego.
Odpowiedz cytując