Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
cartoo
Member
Od: 09.2010
Offline
#
4386
07.03.2011, 20:26
Ja jakoś kupiłem bez legitek dwa bilety ulgowe
Gość w kasie powiedział tylko, że będą potrzebne przy wejściu na mecz
Oczywiście nikt ich nie sprawdzał
cartoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cartoo
Znajdź inne posty napisane przez cartoo