Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
cartoo
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4386
Stary 07.03.2011, 20:26
Ja jakoś kupiłem bez legitek dwa bilety ulgowe Gość w kasie powiedział tylko, że będą potrzebne przy wejściu na mecz Oczywiście nikt ich nie sprawdzał
Odpowiedz cytując