Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4385
Stary 07.03.2011, 20:24
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Gdyby wystarczył numer PESEL to kazdy mógłby sobie kupić ulgowy.
Szczegolnie jak przyjdzie ktos z PESELem zaczynajacym sie od np 74 XX XX XXXXX

cartoo napisał(a):Wyświetl post
Ja jakoś kupiłem bez legitek dwa bilety ulgowe Gość w kasie powiedział tylko, że będą potrzebne przy wejściu na mecz Oczywiście nikt ich nie sprawdzał
Pochwal sie jeszcze w paru miejscach, to przy nastepnym wejsciu na stadion mozesz sie zdziwic
Ostatnio edytowane przez mic : 07.03.2011 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując