Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9693
Stary 07.03.2011, 20:06
WisłaPANY! napisał(a):Wyświetl post
Jak Patryk Małecki w studio baty dostawał

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/j...al_185411.html


Hmm..na serio tak jechali po "Małym" ? Pytam, bo niestety programu "Liga+ Extra" nie było dane mi obejrzeć..


heh, to był normalny program, jak każdy inny. Oni to prowadzą w taki sposób po prostu, nic złego w tym nie zauwazylem. Ten tekst to jakies bzdury.
Odpowiedz cytując