19ABG06 napisał(a):

Witam mam pytanie.
Wiem że nie dawno o tym było pisane ale zaraz wszystko wytłumacze.
Chodzi o doping, ostatnio była akcja żeby młode pokolenie prowadziło doping na sektorze tak było na meczu z podbeskidziem ale niestety nie mogłem być na nim. Wiem że jest już 1 nowy spiker lub 2 ale chciałbym sprubować poprowadzić doping i zaśpiewać 2 nowe piosenki. Czy jest jeszcze szansa żebym poprowadził doping?
|
normalnie jaja jak berety