Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#726
Stary 07.03.2011, 19:56
19ABG06 napisał(a):Wyświetl post
Witam mam pytanie.

Wiem że nie dawno o tym było pisane ale zaraz wszystko wytłumacze.

Chodzi o doping, ostatnio była akcja żeby młode pokolenie prowadziło doping na sektorze tak było na meczu z podbeskidziem ale niestety nie mogłem być na nim. Wiem że jest już 1 nowy spiker lub 2 ale chciałbym sprubować poprowadzić doping i zaśpiewać 2 nowe piosenki. Czy jest jeszcze szansa żebym poprowadził doping?

normalnie jaja jak berety
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując