|
Senior Member
Offline
|
#8935

07.03.2011, 19:10
|
Ogryzek napisał(a): 
I urugwajskich Alvarez miał nie lepsze niż Rzeźniczak, zresztą kilkakrotnie porównywałem ich klasę sportową ze sobą, kiedy Alvarez grał w Wiśle (Chociaż wielu to drażniło - podobne balony sadzili). Teraz Rzeźniczak wygląda lepiej od Alvareza. No chyba że Alvarez poprawił się w tym elemencie również? (Co on teraz w ogóle robi?)
|
Jest w Panserraikosie.
http://www.paepanserraikos.gr/index....id=1&Itemid=40
|
|