Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8935
Stary 07.03.2011, 19:10
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
I urugwajskich Alvarez miał nie lepsze niż Rzeźniczak, zresztą kilkakrotnie porównywałem ich klasę sportową ze sobą, kiedy Alvarez grał w Wiśle (Chociaż wielu to drażniło - podobne balony sadzili). Teraz Rzeźniczak wygląda lepiej od Alvareza. No chyba że Alvarez poprawił się w tym elemencie również? (Co on teraz w ogóle robi?)
Jest w Panserraikosie.

http://www.paepanserraikos.gr/index....id=1&Itemid=40
Odpowiedz cytując