skeba napisał(a):

|
Wiesz, Hubnik zagrał z marszu z Widzewem strzelil 2 bramki, z Cracovia 1, no i z Polonia, bo 90% to jego zasluga.
|
Nie chce pisać nie na temat, ale akurat w sytuacji w Polonią Hubnik koncertowo spieprzył sam na sam, miał szczęście że Sadlok był w pobliżu. Nic nie mam do Hubnika, ale nie zmieniajcie faktów
