Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
21089
07.03.2011, 18:38
wislak93
napisał(a):
potrzebuje taniego noclegu(ok 30-40 zl za osobę) dla 3 osób najlepiej w okolicach stadionu. Znacie coś godnego uwagi?
http://www.hotel.krakow.pl/obiekt.php?id=151
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906